120 yıldır aydınlatma ürünlerinde bir numara olan Toshiba geleceğin aydınlatma teknolojisi Led alanında iddialı ürünlerle öne çıkmaya devam ediyor. Toshiba ailesine en son katılan E-CORE LED BASELIGHT aydınlatma ürünleri geniş ofis alanları ve iş ortamları için sabit ve homojen bir aydınlatma sunuyor.

Yeryüzü ile uyum içinde yaşamayı ve değer katmayı öngören bir yaklaşım içinde olan TOSHIBA küresel ısınmayı azaltmak ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak için herkesi duyarlı olmaya teşvik ediyor.

Standart ürünlerle aynı duya, aynı ışık renklerine ve aynı forma sahip TOSHIBA LED ampuller; tüketicilerin alıştıkları ve ihtiyaç duydukları aydınlatmayı sunarken, LED teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu da sağlıyor. Farklı renk ve güç seçenekleri ile en geniş alanları bile başarıyla aydınlatabilen Toshiba LED ürünleri ile evinizde ya da ofisinizde keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Toshiba Yeni Aydınlatma Sistemleri Hakkında
Toshiba Yeni AydınlatmaSistemleri, Toshiba Europe GmbH (TEG)’in bir bölümüdür ve genel merkezi Neuss,Almanya’dadır. Toshiba, dünyanın önde gelen ileri teknoloji firmalarından biridir. Toshiba Japonya’da, aydınlatma teknolojisinde 120 yılı aşan deneyime sahiptir. 2010’dan beri Toshiba, 20 Avrupa ülkesindeki kurumsal ve bireysel müşterilerine Yeni Aydınlatma Sistemleri aracılığıyla verimli LED aydınlatma çözümleri sunuyor. Geniş ürün yelpazesi, geleneksel akkor lambaların yerini alan LED lambalar, LED yansıtma lambaları, LED gömme lambalar, LED dış mekan aydınlatmalarını içeriyor. Almanya ve çevre ülkeler ile Doğu ve Güneydoğu Avrupa satışları Neuss’tan kontrol ediliyor. Ek olarak, Fransa ve İngiltere’de de Toshiba Yeni Aydınlatma Sistemleri şubeleri bulunuyor.