KONAKLAMA VE PERAKENDE SEKTÖRÜ İÇİN TOSHİBA E-CORE LED LAMBA

Aydınlatma ürünlerinde bir numara olan Toshiba, konaklama ve parekende sektöründe enerji verimliliğini arttırmak amaçlı yeni retrofit Led lamba çözümleri sunuyor.

Geleneksel 75w akkor lambaların yerine kullanılabilen bu ürün 240 derece ışık yayım açısı ile mükemmel bir çözüm .

E-core LED Lamp, 13W'luk diğer çeşitlere göre; optimum ışık yayılımı açısından daha güçlü bir ürün. Bu yeni çeşit ampul daha kaliteli, verimli ve göz alıcı bir parlaklığa sahip.

E-core Led Gls 13w, %83 enerji tasarrufu ile A+ sınıfında yer alıyor. Enerji etkinliğinin arttırmak için dim özelliği de bulunuyor. Sade, güçlü, yüksek kalite bir çözüm sunan E-core Led Gls 13w konaklama ve perakende sektörünün vazgeçilmezi olmaya aday bir ürün olma yolunda ilerliyor.

Yeryüzü ile uyum içinde yaşamayı ve değer katmayı öngören bir yaklaşım içinde olan Toshiba küresel ısınmayı azaltmak ve kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak için herkezi teşfik ediyor.

Standart ürünlerle aynı duya, aynı ışık renklerine ve aynı forma sahip TOSHIBA LED ampuller; tüketicilerin alıştıkları ve ihtiyaç duydukları aydınlatmayı sunarken, LED teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu da sağlıyor. Farklı renk ve güç seçenekleri ile en geniş alanları bile başarıyla aydınlatabilen Toshiba LED ürünleri ile evinizde yada ofisinizde keyifli vakit geçirebilirsiniz.